MORİ EVENTS EKİBİ’NİN BAŞARI HİKAYESİ

43

Konsept doğum günü organizasyonlarında ekip olarak giderek artan bir başarı gösteren Mori Events ekibinin başarı hikayelerini gelin onlardan dinleyelim…

 

“Bizler; Şeyma Emiroğlu, Hüma Arslan, Sena İpek, Gamze Evren, Hande Şişmanoğlu…

Birbirimizi çocukluğumuzdan beri tanıyan, kendi özel günlerimiz için farklılık yaratmaya çalışan beş yakın arkadaşız. Hep bu işi yapmalıyız diyorduk. Bir gün cesaretimizi topladık ve hayallerimizi herkesle paylaşmaya karar verdik. Profesyonel kariyerimiz de geliştirdiğimiz tecrübelerimizi, iş aşkımız ve hayal gücümüzle birleştirdik.

Firmamızın adına karar verme aşamamız çok kolay oldu… Hepimiz göçmeniz ve bizlerde küçük kız çocuklar “mori” diye çağrılır. Yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü bu çocuksu ruhumuzdan alıyoruz. Bu yüzden kendimize “Mori” ismini koymaya karar verdik.

Hazırladığımız konseptleri , müşterilerimizin beğenilerine, mekana ve konuya göre belirliyoruz. Sezonun trendleri ile ilgili onları bilgilendiriyor kendilerine en uygun konsepti bulmaya çalıyoruz , kimi zaman ilhamımızı mevsimden kimi zaman renklerden alıyoruz. Ama en önemlisi müşterimizin isteği ile kendi hal gücümüzü birleştiriyor olmamız… Bize göre organizasyonun büyüğü küçüğü yok çünkü o gün herkes için  en özel gün. Bu özel anda akıllarda bir iz bırakabiliyor isek ne mutlu bize… Ekip olarak içimizdeki amatör ruhu korumaya çalışıyor , her işimiz büyük bir sevgi ve heves ile hazırlıyoruz. Özellikle yeni konseptler bizi heyecanlandırıyor. Farklı bir dokunuş yaratmaya çalışıyoruz. En önemlisi kendi tarzımız ile  müşterimizin tarzını birleştirip birlikte bir hayali gerçekleştiriyoruz…

4 yıla yakındır sektörde bir yer edinmeye kendi çizgimizi oluşturmaya çalışıyoruz ve bunun için çok özverili çalışıyoruz. Her yıl kendimize yeni bir alan bulmaya , farklı ürünler kullanmaya ve yeni temalar oluşturmaya çalışıyoruz. Amacımız yarattığımız farklılıklarla diğer meslektaşlarımızdan ayrışarak ismimizi güçlendirmektir. Yapmakta olduğumuz faaliyetler arasında bebek doğum günleri ve hastane odası süslemeleri de yer alıyor, bu konularda da mümkün oldukça yalın, sade ve şık işler çıkarmaya , müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.”

Mori Events ekibinin yapmış olduğu konsept doğum günü partilerinden bazı fotoğraflar…

 

46

 

47

 

 

45

 

48

 

37

 

43

 

40

 

38

 

39

 

34

 

35

 

30

 

29

 

28

 

17 (2)

 

18

 

19

 

32

 

33

 

14

 

16

 

9

 

11

0 Yorum

Bir Yorum Yazın

BİZE ULAŞIN

Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Gönderiliyor

©2017    b e b e k l e

veya

Bilgilerinizle Giriş Yapınız

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?